Konferencje

Czy jesteś gotowa/y na największe wydarzenie branży mobilnej? MTC już w  marcu!

W Krakowie już 28 i 29 marca 2023 roku odbędzie się kolejna edycja wydarzenia Mobile Trends Conference. Największy polski event mobile będzie miał miejsce w Metropolo Kraków by Golden Tulip, ale dostępny będzie też online. Podczas dwudniowej konferencji będzie można wziąć udział w siedmiu ścieżkach tematycznych oraz wziąć udział w gali rozdania nagród i imprezie networkingowej. To doskonała okazja dla biznesu, aby znowu poszerzać swoje wpływy i świętować swoje sukcesy!

Kraków ponownie będzie gościł największą konferencję poświęconą polskiemu biznesowi mobile. Jako uczestnik wydarzenia będziesz miał nie tylko dwudniowy dostęp, ale także możliwość wyboru spośród czterech scen i siedmiu ścieżek tematycznych. Wystąpi na nich ponad 70 prelegentów, którzy zaprezentują przed Tobą swoją wiedzę i doświadczenie. To wyjątkowa okazja, by poznać najnowsze trendy i zyskać wiedzę na temat mobilnych technologii, które pomogą Ci rozwinąć swoją działalność biznesową.

MTC już w marcu

Co to jest Mobile Trends Conference?

Za kilka tygodni w hotelu Metropolo Kraków by Golden Tulip odbędzie się najważniejsze wydarzenie dla branży aplikacji i technologii mobile w Polsce. Escola S.A. po raz kolejny organizuje Mobile Trends Conference.

Konferencja ma długą historię, bo już od dekady gości najtęższe umysły w kategoriach mobilnych. Event potrwa dwa dni i tym razem będzie obecnych na nim łącznie ponad 70 prelegentów! Eksperci przedstawią najnowsze trendy i rozwiązania w dziedzinie technologii mobilnych. W ramach wydarzenia odbędą się również panele dyskusyjne, w których omówione zostaną najważniejsze kwestie związane z branżą, a prelegenci odpowiedzą na pytania publiczności.

Zespół Escola S.A.

Jednym z największych atutów Mobile Trends Conference jest możliwość nawiązania cennych kontaktów biznesowych, które często prowadzą do współpracy. Głównymi adresatami konferencji są przede wszystkim przedstawiciele działów marketingu, PR, business development, designu czy Project Managementu, ale nie brakuje tam też przedstawicieli sektora e-commerce czy fintech.

Jeśli szukasz inspiracji i chcesz poznać najnowsze trendy w projektowaniu, wdrażaniu, finansowaniu i promocji aplikacji oraz rozwiązań mobilnych, Mobile Trends Conference powinno Cię usatysfakcjonować!

Uczestnicy będą mogli wziąć udział w ścieżce #CommerceStage!

Już jedenasty rok z rzędu Mobile Trends Conference daje miłośnikom technologii mobilnych szansę na pogłębienie swojej wiedzy i doświadczenia. W tym roku organizatorzy przygotowali aż siedem ścieżek tematycznych, dzięki czemu każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie. Na konferencji będą prezentowane różnorodne wykłady, w tym dotyczące UX designu, marketingu, fintech, inspiracji oraz case study. Będą tam też prelekcje z Commerce!


28 marca to:

🔴 #Inspirations (Main Stage)

🟢 #CaseStudy

🟢 #Marketing

🟢 #UXDesign


29 marca to:

🔴 #Inspirations (Main Stage)

🟢 #Management

🔴 #Commerce

🟢 #Fintech


Kto wystąpi na ścieżce handlowej?

Agenda tegorocznej konferencji jest bardzo obszerna i zróżnicowana. W ciągu ponad 70 prelekcji każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie. Jest Chat GPT, machine learning, analiza multimodalna twarzy i trendy w marketingu. A co w commerce?

Konkretnie o konwersji Mobile Voice Search opowie Ci Michał Blak z edrone. Zdradzi Ci on jak działa AI i jak wypada w porównaniu z wyszukiwarkami? Julia Medvid z Vonage przybliży sekrety Conversational Commerce, czyli wykorzystaniu komunikatorów w sprzedaży. Mateusz Buczkowski z Green Parrot pokaże Ci sprzedaż na TikToku, a Dawid Czoska ze Straterise przybliży myślenie strategiczne. Nie możemy zapomnieć o opiniach. Opinie z urządzeń mobilnych według Maksa Mielhorskiego z TrustMate zwiększają sprzedaż w sklepie internetowym.

Panel dyskusyjny z Mobile Trends for Experts

Tomasz Kąkol ze Spicy Mobile chce przybliżyć Ci mobile oraz niestandardowe kanały w handlu internetowym. Weronika Gładych wraz z Arturem Grochowskim opowiedzą jak mobile przyczynia się do rozwoju handlu. W 20 minut z Michałem Szmigielskim zrozumiesz headless w handlu internetowym. Piotr Kałwa z Idosell stawia Ci wyzwanie. Daj mu 10 minut, a przekona Cię do zainwestowania w m-commerce! Podejmiesz rękawicę?  

Na liście prelegentek i prelegentów znajdują się znane osobistości takie jak Artur Kurasiński, Anna Ledwoń, Martyna Tarnawska, Marek Kamiński, Daniel Parzych, Ilona Leoniewska, Krzysztof Wojewodzic, Wojtek Kardyś, Mike Korba, Tomasz Witt, Paweł Sala czy Wojciech Popiela. Pełną listę ekspertów możesz zobaczyć na stronie wydarzenia: 2023.mobiletrends.pl/prelegenci

Gala rozdania nagród Mobile Trends Awards

Statuetki Mobile Trends Awards co roku nagradzają najlepsze projekty i aplikacje mobilne w różnych kategoriach. Kapituła Konkursowa, składająca się z ekspertów związanych z branżą mobile, nadzoruje wybór i jakość nominacji. W tym roku spośród ponad 150 zgłoszeń nominacje w 14 kategoriach otrzymało 75 projektów. Wyniki głosowania Kapituły i Internautów poznamy 28 marca o 19:00. Później odbędzie się Networking Party dla uczestników!

Mobile Trends Conference – spotkajmy się w Krakowie!

Mobile Trends Conference to niezwykle ważne wydarzenie dla branży IT, które stanowi doskonałą okazję do podniesienia kwalifikacji i zdobycia nowych umiejętności. MTC jest akredytowana przez IAB Polska oraz Dimaq, co dodatkowo podkreśla jej prestiż. Dołącz do nas i stań się częścią wyjątkowej społeczności MTC. Sprawdź szczegóły programu na naszej internetowej konferencji.

Telefon z reklamą Mobile Trends Conference
Mobile Trends Conference już 28 i 29 marca
Udostępnij

Zobacz także