Konferencje
Mobile Trends

Ecom Businnes Live zaprasza Cię do Frankfurtu! ZA DARMO!

Przygotuj się na eCom Business Live, czyli wiodące globalne wydarzenie, które zwiększy sprzedaż Twojej marki online. Już 11 i 12 października w Messe Frankfurt tysiące odwiedzających będzie miało niepowtarzalną okazję spotkać się z profesjonalistami, którzy tak jak Ty chcą podbić świat ecommerce. Zainspiruj się czołowymi przedsiębiorcami z cyfrowego świata oraz poznaj innych właścicieli e-commerce. Zdobądź bezpłatną wejściówkę!

Na eCom Business Live (wcześniej White Label Expo)  zwiększysz swój potencjał, nawiązując kontakty z liderami branży i dyrektorami światowych marek.Omów swoje pomysły z ekspertami  branży i odkryj najgorętsze rozwiązania marketingowe! 

Przygotuj się na nowe możliwości!

Dołącz do centrum badań rynku elektronicznego, aby odkryć nieograniczone możliwości skalowania swojej marki i zwiększania przychodów w świecie eTail. Poznaj nowe osoby z branży e-commerce i odkryj tajemnice sektora w strefie speed networkingu . Zachwyć wystawców podczas Live Innovation Awards. Odkryj innowacyjne produkty, które maksymalizują Twoja sprzedaż!

150 światowych ekspertów!

W trakcie tej edycji eCom Business Live będziesz mieć niesamowitą okazję, aby odwiedzić Keynote Theatre  i uzyskać wskazówki, jak wyróżnić się na tle konkurencji. Słuchaj i ucz się od 150 światowej klasy prelegentów. Eksperci przekażą Ci niezbędną wiedzę. Przygotuj się na spotkanie twarzą w twarz z 300 najnowocześniejszymi wystawcami.Zrewolucjonizuj rynek dzięki kreatywnym premierom!

Odkryj najnowsze rozwiązania finansowe i marketingowe, które pomogą Ci konstruktywnie prowadzić firmę. 

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa sieciowego i cybernetycznego. Tak, organizatorzy wiedzą, że musisz zadbać o ochronę swojego sklepu internetowego. Zachowaj bezpieczeństwo podczas Twoich zakupów internetowych. 

Nie ma lepszego sposobu na skuteczny podbój świata ecommerce! eCom Business Live da Ci tę wyjątkową okazję! Zacznij od wizyty we Frankfurcie.

Zarejestruj się BEZPŁATNIE już teraz. Do zobaczenia!

Udostępnij

Mobile Trends

Zobacz także