Konferencje
Mobile Trends

Ponad 250 mln obrotu na jednej scenie. Nowa konferencja dla branży e-commerce

Tej jesieni właściciele polskich sklepów internetowych spotkają się w warszawskich Złotych Tarasach podczas Ecommerce.pl Event, by porozmawiać o skutecznych działaniach w prowadzeniu sprzedaży online oraz podzielić się doświadczeniami i praktykami, które przyczyniły się do podboju rynku.

Ecommerce.pl Event, organizowany 17 października z inicjatywy społeczności Ecommerce.pl to obietnica bezcennej wiedzy od właścicieli i kluczowych managerów e-commerce.

Jej gwarantem będą goście występujący na aż dwóch scenach

– Marcin Gardzielik, coffeedesk.pl

– Joanna Banaszewska, good-spirits.eu

– Tomasz Grande, diamante-wear.com

– Marta Brzezińska i Agata Ptak, lulapink.pl

– Oskar Lipiński, e-daag.com.pl

– Paulina i Karol Bułkowscy, nadzwyczajnie.pl

– Joanna Gacek-Sroka, props.com.pl

– Bartłomiej Gajdzis, obi.pl

– Michał Górecki, ekodrogeria.pl

– Agata Koman, kamanmarketing.pl

– Dominik Borsa, implemo.pl

– Dawid Łasiński, akademiapanabelfra.pl

– Marcin Majzner, ecommerce.pl

– Bartosz Ferens, sembot.io

W sumie 25 osób opowie o swoich najskuteczniejszych działaniach w e-commerce oraz przedstawi najlepsze narzędzia i praktyki dla branży.

Wszyscy mają jeden wspólny temat: Pokaż najskuteczniejsze działanie w e-commerce, jakie zrobiłeś do tej pory.

Dzięki czemu poznasz realia, rzeczy, które zostały wprowadzone w życie i zadziałały. Ecommerce.pl Event to wyłącznie praktyczna wiedza ludzi, którzy prowadzą swoje sklepy i znają prawdziwe oblicze i codzienność e-commerce.

Według danych, zła lub bardzo zła sytuacja finansowa dotyka 51% z 54 tys. sklepów internetowych zarejestrowanych w Polsce. To alarmujące. Są jednak i tacy, którym się udaje, warto ich poznać i czerpać z ich doświadczeń budując własny biznes. Dlatego właśnie na scenie Ecommerce.pl Event właściciele małych, średnich i dużych sklepów online opowiedzą, co takiego robią, że idzie im świetnie.

Nie zabraknie też okazji do networkingu i rozmów w kuluarach. Goście konferencji Ecommerce.pl Event będą mieli okazję poznać prelegentów i siebie nawzajem oraz skonsultować się z wyselekcjonowanymi wystawcami oferującymi, istotne w e-commerce, narzędzia i usługi.

Szczegółowe informacje i bilety dostępne pod adresem: https://event.ecommerce.pl/

Udostępnij

Mobile Trends

Zobacz także