Konferencje
Mobile Trends

Konferencja Przyszłość E-Commerce już niebawem!

W dzisiejszych czasach e-commerce rozwija się w zawrotnym tempie, a trendy i zachowania konsumentów stale się zmieniają. Dlatego właśnie konieczne jest trzymanie ręki na pulsie i odpowiednie przygotowanie się na zmiany, które nadchodzą. Aby pomóc menedżerom i właścicielom biznesów e-commerce, 18 kwietnia 2023 roku odbędzie się Konferencja Przyszłość E-Commerce w Hotelu Ibis Styles Wrocław Centrum.

Na konferencji poruszane będą różne tematy związane z przyszłością e-commerce, w tym rozwiązania związane ze sztuczną inteligencją, technologiami NFT i blockchain, a także debata o kierunku, w którym podąża przyszłość e-commerce. Na uwagę zasługuje przede wszystkim wykład gościa specjalnego, czyli Jeffa Lucasa, Chief Revenue Officer z Firework. Opowie on o potencjale filmów wideo i zakupów na żywo.

Kto w programie konferencji?

  • „How Live Streaming can change your business” – Jeff Lucas, Chief Revenue Officer, Firework.
  • „AI– czy sztuczna inteligencja może już dziś pomagać w e-commerce?” – Artur Pajkert, CMO w cyber_Folks
  • „Piękna historia – jak zbudować biznes e-commerce, który pomaga innym?” – Kacper Gugała, Regional Manager Poland w Shopware
  • „The future of NFTs” – Boris Ejsymont, CBO GO2NFT
  •  „Cena jako narzędzie perswazji. Czyli kiedy 100 zł nie równa się 100 zł? Jak wpływać na decyzję konsumenta za pomocą cen i kontekstu w e-commerce” – Łukasz Hodorowicz
  • “Współczesny list do św. Mikołaja” – Paweł Gierszewski, „Head of E-commerce Development CEE

Nie zabraknie też Debaty o przyszłości e-commerce, w której udział wezmą Leszek Ślazyk, Redaktor naczelny portalu www.chiny24.com, dr Leszek Bukowski, Senior AI Specialist Edrone oraz Patrycja Sass-Staniszewska, Prezes Zarządu Izby Gospodarki Elektronicznej.

Nie samą agendą uczestnik żyje!

Ponadto, podczas konferencji odbędzie się premiera książki Kamili Gębik „Przyszłość E-Commerce Fashion i Beauty”, która dostępna będzie w papierowej wersji, jako e-book oraz w wersji NFT.

W sumie, w Konferencji Przyszłość E-Commerce udział weźmie ponad 100 osób z branży e-commerce, co zapewni rewelacyjny networking oraz dużą dawkę wiedzy.

Za kulisami

Organizatorzy konferencji to Kamila Gębik, CEO KAMMEDIA, oraz Tomasz Kurek, CEO AKAT CONSULTING. Warto dodać, że partnerami wydarzenia są m.in. Shopware, Merce, CyberFolks, Salestube, DHL, GO2NFT, SEO360 oraz Click2Shop.

Ile za wstęp na „Przyszłość e-commerce”?

Koszt biletu to 499 zł netto dla dyrektorów i managerów e-commerce oraz 1499 zł netto dla usługodawców e-commerce. Ale z kodem rabatowym MOBILE15 masz 15% rabatu przy rejestracji!

Jeśli chcesz przygotować swój biznes e-commerce na przyszłość, nie możesz przegapić tej konferencji! Weź udział w wydarzeniu i dowiedz się, jakie trendy i zmiany czekają w e-commerce już niedługo. Bilety można nabyć poprzez formularz rejestracyjny na oficjalnej stronie konferencji www.trendyecommerce.pl.

Udostępnij

Mobile Trends

Zobacz także